گوشی CP-7945G سیسکو

برند:

‎تومان800,000
بدون مالیت

تعداد:

نقد و بررسی اجمالی

Cisco CP-7945G

مشخصات و اطلاعات آی پی فون سیسکو مدل CP-7945G

آی پی فون سیسکو مدل CP-7945G یک راه حل برای یکپارچه‌سازی (CUCS) راه‌های ارتباطی مانند صدا، ویدئو، داده و برنامه های کاربردی تلفن همراه در شبکه های ثابت و تلفنی می باشد و به عبارتی شبکه های ثابت و تلفنی را یکی می‌کند. با توجه به تجربه‌ی چندین ساله‌ی سیسکو در زمینه‌ی ارائه‌ی راه حل های یکپارچه سازی (CUCS) برای سازمان‌های دولتی، کسب و کار و فضای کار سازمانی ، قادر به ارائه پلتفرمی می‌باشد که برای برآورده سازی تمامی نیازهای سازمان ها می‌باشد.

این برنامه از شبکه به عنوان پلت فرمی برای انتقال صدا و تصویر بر روی بستر داده استفاده می کند و همچنین با خود کاهش زمان تصمیم گیری و کاهش زمان راه اندازی را نیز به‌همراه دارد.

این گوشی امکان فعال‌سازی امنیت، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری شبکه و کاربر را در هر فضای کاری فراهم می کند تا به راحتی در هر کجا، هر زمان و هر مکانی با استفاده از هر رسانه ای، دستگاه یا سیستم عامل به آن وصل شوند. ارتباطات یکپارچه سیسکو بخشی از یک راه حل جامع است که شامل زیرساخت‌های شبکه، امنیت، وایرلس، برنامه‌های کاربردی مدیریتی، گسترش انعطاف پذیری و گزینه های مدیریت برون سپاری و برنامه‌های دیگر می باشد.

Cisco Unified IP Phone 7945G  از پهنای باند صوتی، صفحه نمایش رنگی با پس زمینه و یک پورت گیگابیت اترنت پشتیبانی می‌نماید.

آی پی فون سیسکو مدل CP-7945G دارای یک صفحه نمایش رنگی بزرگ، با نور پس زمینه و آسان برای خواندن برای دسترسی آسان به اطلاعات ارتباطی، برنامه‌های صرفه جویی در وقت و ویژگی‌هایی مانند تاریخ و زمان، فراخوانی نام کاربری و شماره تماس تلفنی، تاریخچه شماره های شماره گیری شده و افزایش سطح دسترسی به کاربر را دارد، همچنین از زبان نشانه گذاری Extensible Markup Language ) XML) برای تنظیم دستگاه ها می‌توان استفاده کرد.

این گوشی دسترسی مستقیم به دو خط تلفن (یا ترکیبی از خطوط، شماره گیری سریع و دسترسی مستقیم به ویژگی های تلفن) را  فراهم می‌کند و  چهار کلید نرم افزار تعاملی که شما را در ویژگی‌ها و عملکرد تماس‌ها هدایت می‌کند  و از یک کلید هدایت و ناوبری 4 جهته برای انجام تنظیمات و غیره استفاده می شود. همچنین این آی پی فون دارای یک گوشی دستی خوش دست برای برقراری تماس صوتی با برد و وضوح بالا می باشد و از هدست برای کاربرانی که تماس تلفنی زیادی دارند، پشتیبانی می کند.

برند

نظرات

در حال حاضر نظری ارسال نشده است.

edit نظر خود را بنوسید

گوشی CP-7945G سیسکو

شما ممکن است دوست داشته باشید