گیرنده بلوتوث تی پی-لینک مدل HA100

با توجه به پوشش بالا بلوتوث دستگاه HA100، کاربران می توانند به راحتی و در فواصلی بالغ بر ۲۰ متر از این دستگاه استفاده کنند.
گیرنده بلوتوث موسیقی HA100 می تواند اطلاعات بلوتوث 8 دستگاه را ذخیره کند. خانواده و دوستان شما می توانند پس از یکبار اتصال اولیه، به راحتی به HA100 متصل شوند و موسیقی های خود را پخش کنند.
طراحی ظاهری دستگاه HA100 به گونه ای است که فضای بسیار کمی را اشغال می کند و از نظر ظاهری با دستگاه های پخش استریو و سینماهای خانگی امروزی تطابق کامل دارد

‎تومان580,000
بدون مالیت

تعداد:

ناموجود

گیرنده بلوتوث HA100 شرکت تی‌پی-لینک (TP-LINK) برای اضافه کردن قابلیت بلوتوث به اسپیکرهای دلخواه شما است. حتما برای شما هم پیش آمده‌است که بخواهید موسیقی مورد علاقه‌تان را از روی موبایل یا تبلت روی سیستم صوتی خانگی‌تان پخش کنید و به دلیل عدم پشتیبانی سیستم صوتی از بلوتوث، توانایی انجام این کار را نداشته‌اید. HA100 به وسیله‌ی جک 3.5 میلی‌متری عادی یا جک‌های دوگانه RCA به اسپیکر یا سیستم صوتی خانگی شما وصل می‌شود و امکان استریم کردن موسیقی از موبایل به روی اسپیکر را فراهم می‌کند. بلوتوث به کار گرفته شده در دستگاه، نسخه 4.1 از این فناوری است و از سرعت و امنیت اتصال بالایی برخوردار است. برای برقراری سریع‌تر اتصال بلوتوث میان موبایل و HA100 که با عنوان جفت (Pair) شدن هم معروف است، می‌توانید از قابلیت NFC به کار رفته در HA100 کمک بگیرید. اگر موبایل شما دارای فناروی NFC باشد، پروسه جفت کردن موبایل و گیرنده بلوتوث بسیار ساده خواهد بود؛ البته قابلیت NFC تنها مقداری از مراحل مورد نیاز برای این کار را کوتاه می‌کند و بدون وجود آن هم امکان اتصال دو دستگاه به همدیگر وجود دارد. اتصال بلوتوث برقرار شده تا محدوده 20 متر برقرار خواهد بود و می‌توانید در زمان وصل بودن موبایل به گیرنده، در فضای منزل با موبایل‌تان کار کنید. گیرنده HA100 قادر است اطلاعات 8 دستگاه مختلف را درون خود ذخیره کند و می‌توان تمام گجت‌های هوشمند را با گیرنده جفت کرد. این دستگاه با بدنه‌ی کوچک و شیک خود می‌تواند بدون بر هم زدن ظاهر منزل، قابلیت کاربردی بلوتوث را به پخش‌کننده‌ شما اضافه کند.

نظرات

در حال حاضر نظری ارسال نشده است.

edit نظر خود را بنوسید

گیرنده بلوتوث تی پی-لینک مدل HA100